phoneTEL: +48 (61) 442 34 28

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SUSZONE WARZYWA

USŁUGI

Wykorzystując posiadane możliwości technologiczne jak również wieloletnie doświadczenie świadczymy usługi w zakresie suszenia warzyw, granulowania suszy, produkcji mieszanek warzywnych i pudrów, sortowania optycznego oraz pakowania próżniowego.

  • SUSZENIE WARZYW:

Suszenie warzyw to proces polegający na poddaniu świeżych warzyw odpowiednim zabiegom technologicznym, bez dodatku środków chemicznych, odbywający się w suszarniach taśmowych przy użyciu ciepłego powietrza, zapewniający im trwałość.

Usługa suszenia obejmuje obróbkę surowca, suszenie i pakowanie produktu.

  • GRANULOWANIE SUSZU, PRODUKCJA PUDRÓW:

Proces granulowania suszu polega na jego rozdrobnieniu i przesianiu do rozmiarów określonych w specyfikacji Klienta przy pomocy nowoczesnych urządzeń rozdrabniająco- sortujących. Produkt przed zapakowaniem poddawany jest detekcji metali żelaznych jak i nieżelaznych.

Linia produkcji pudru pozwala uzyskać produkt jednorodny o rozdrobnieniu < 400 mikronów (40mesh).

Na życzenie Klienta przygotowujemy również mieszanki suszonych warzyw oraz granulatów według receptury.

  • SORTOWANIE OPTYCZNE - SORTEX Z+:

Sortownik optyczny to połączenie najbardziej zaawansowanych kamer i technik rozpoznawania kształtu, pozwala precyzyjnie wykrywać, a następnie odrzucać największą ilość obcych ciał wszelkiego rodzaju, niepożądany materiał roślinny, najmniejsze wady i uszkodzenia produktu oraz najdrobniejsze różnice barw.

  • PAKOWANIE PRÓŻNIOWE:

Pakowanie próżniowe to sposób na zachowanie wysokiej jakości żywności, który pomaga utrzymać dłużej jej zapach, kolor i smak.

Przy pakowaniu próżniowym całe powietrze usuwane jest z opakowania. Następnie opakowanie jest hermetycznie zamykane poprzez zgrzewanie, tak by zachować uzyskaną próżnię. Pakowane towary chronione są przed wpływem warunków otoczenia przez co dłużej zachowują wysoką jakość.

Wszystkie procesy w ramach wykonywanych usług prowadzone są zgodnie z wymogami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) , GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) oraz przy zachowaniu obowiązujących w przemyśle spożywczym norm i zasad. Zakres, oczekiwania, wymagania i wycena usługi każdorazowo uzgadniana jest indywidualnie z Klientem.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Będzie nam bardzo miło udzielić Państwu wszelkich informacji.