phoneTEL: +48 (61) 442 34 28

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SUSZONE WARZYWA

  1. Susz warzywny Ogrodnik S.A

PRODUKTY

SUSZONE WARZYWA | SUSZ WARZYWNY

W Ogrodnik SA sztukę suszenia warzyw opanowaliśmy do perfekcji. Sprawdź ofertę i przekonaj się, dlaczego jesteśmy jednym z liderów rynku suszu warzywnego.

Jakość to cecha, którą stawiamy w centrum każdego procesu w Ogrodnik SA. To dzięki niej i orientacji na zmienne wymagania rynku, możemy dostarczać Państwu susz warzywny najlepszego gatunku. Przestrzeganie standardów na wszystkich etapach: suszenia, granulowania, produkcji pudrów, sortowania i pakowania warzyw i ziół oraz zasad zrównoważonego rozwoju sprawia, że od lat jesteśmy jednym z liderów w branży stale umacniając relacje z kontrahentami.

Podstawą piramidy odżywiania są oczywiście owoce i warzywa. Te ostatnie można serwować pod różnymi postaciami. Jedną z nich są często niedoceniane suszone warzywa. Susz warzywny ma szereg zalet. Pierwszą z nich jest trwałość względem świeżych produktów i łatwość przechowywania. Ich intensywny smak i aromatyczny zapach sprawiają, że suszone warzywa są idealnym dodatkiem do różnego rodzaju zup, sosów czy potraw mięsnych. Warzywa w tej formie mogą również służyć jako substytut słodyczy, które są zmorą ludzi dbających o szczupłą sylwetkę. Warzywa suszone są szczególnie rekomendowane w okresie jesienno-zimowym, kiedy to wybór ich świeżych odpowiedników jest niewielki, a w praktyce, ze względu na walory smakowe, mają swoich fanów niezależnie od pory roku.

Firma Ogrodnik SA jest jednym z największych producentów suszu warzywnego w Polsce. Naszym Klientom oddajemy do dyspozycji dokładnie wyselekcjonowane suszone warzywa najlepszej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. susze takich warzyw jak: marchew, pasternak, pietruszka, seler korzeniowy, ziemniak, burak czerwony, por, cebula, czosnek, szczypiorek, pomidor i papryka. Wszystkie wspomniane produkty są dostępne w kilku formach: grysu, wiórków, płatków, pudru lub kostki.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z asortymentem suszonych warzyw oferowanych przez firmę Ogrodnik SA i odkrycia pełni możliwości, w które wyposażyła nas natura.

BURAK CZERWONY

susz warzywny burak czerwony

CEBULA

susz warzywny cebula

CZOSNEK

susz warzywny czosnek

MARCHEW

susz warzywny marchew

PASTERNAK

susz warzywny pasternak

PIETRUSZKA KORZENIOWA

susz warzywny pietruszka korzeniowa

POMIDOR

susz warzywny pomidor

POR

susz warzywny por

SELER KORZENIOWY

susz warzywny seler korzeniowy

ZIEMNIAK

susz warzywny ziemniak