phoneTEL: +48 (61) 442 34 28

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SUSZONE WARZYWA

PRODUKTY

SUSZONE WARZYWA | SUSZ WARZYWNY

W Ogrodnik SA sztukę suszenia warzyw opanowaliśmy do perfekcji. Sprawdź ofertę i przekonaj się, dlaczego jesteśmy jednym z liderów rynku suszu warzywnego.

Jakość to cecha, którą stawiamy w centrum każdego procesu w Ogrodnik SA. To dzięki niej i orientacji na zmienne wymagania rynku, możemy dostarczać Państwu susz warzywny najlepszego gatunku. Przestrzeganie standardów na wszystkich etapach: suszenia, granulowania, produkcji pudrów, sortowania i pakowania warzyw i ziół oraz zasad zrównoważonego rozwoju sprawia, że od lat jesteśmy jednym z liderów w branży stale umacniając relacje z kontrahentami.

Podstawą piramidy odżywiania są oczywiście owoce i warzywa. Te ostatnie można serwować pod różnymi postaciami. Jedną z nich są często niedoceniane suszone warzywa. Susz warzywny ma szereg zalet. Pierwszą z nich jest trwałość względem świeżych produktów i łatwość przechowywania. Ich intensywny smak i aromatyczny zapach sprawiają, że suszone warzywa są idealnym dodatkiem do różnego rodzaju zup, sosów czy potraw mięsnych. Warzywa w tej formie mogą również służyć jako substytut słodyczy, które są zmorą ludzi dbających o szczupłą sylwetkę. Warzywa suszone są szczególnie rekomendowane w okresie jesienno-zimowym, kiedy to wybór ich świeżych odpowiedników jest niewielki, a w praktyce, ze względu na walory smakowe, mają swoich fanów niezależnie od pory roku.

Firma Ogrodnik SA jest jednym z największych producentów suszu warzywnego w Polsce. Naszym Klientom oddajemy do dyspozycji dokładnie wyselekcjonowane suszone warzywa najlepszej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. susze takich warzyw jak: marchew, pasternak, pietruszka, seler korzeniowy, ziemniak, burak czerwony, por, cebula, czosnek, szczypiorek, pomidor i papryka. Wszystkie wspomniane produkty są dostępne w kilku formach: grysu, wiórków, płatków, pudru lub kostki.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z asortymentem suszonych warzyw oferowanych przez firmę Ogrodnik SA i odkrycia pełni możliwości, w które wyposażyła nas natura.

BURAK CZERWONY

CEBULA

CZOSNEK

MARCHEW

PASTERNAK

PIETRUSZKA KORZENIOWA

POMIDOR

POR

SELER KORZENIOWY

ZIEMNIAK